O Duet

Misja

Cele jakie sobie stawia Spółka to zaspokojenie potrzeb Klientów poprzez ich obsługę finansową. Nasze atuty to traktowanie  każdego klienta indywidualnie oraz troska o to by w jak najkrótszym czasie wesprzeć go w dążeniu do osiągnięcia założonych celów. Podstawowe zasady panujące w Spółce to: jakość, rzetelność i profesjonalizm, które zawsze stawiamy na pierwszym miejscu w kontaktach z naszymi klientami.

O Nas

„Duet” Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2005 roku jako Polsko – Ukraińskie przedsięwzięcie biznesowe. Niestety z przyczyn makroekonomicznych projekt został przerwany a Spółka zmieniła profil podstawowej działalności.

Od 2010 roku jest nim udzielanie pożyczek gotówkowych dla osób fizycznych, które na początku zaczęliśmy oferować klientom w Częstochowie. W tym samym roku z naszych usług mogli zacząć korzystać mieszkańcy Sanoka oraz szeroko rozumianych Bieszczad poprzez Lesko, Ustrzyki Dolne i Cisną.

Obecnie Spółka obsługuje dodatkowo teren Przemyśla, Jarosławia oraz Rzeszowa gdzie zatrudnieni przedstawiciele oferują nasz podstawowy produkt.

Właścicielem „Duet” Sp. z o.o. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) -  Spółka PBS Finanse S.A., która wraz z innymi należącymi do niej podmiotami tworzy grupę kapitałową.